Apartamento Quarto E Sala Vista Mar Super Localizacao Pituba
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Apartamento Quarto E Sala Vista Mar Super Localizacao Pituba Salwador ma dogodną lokalizację oraz widoki na morze. Apartament o powierzchni 50 m² oferuje możliwość zwiedzania takich miejsc jak Mansão do Caminho w odległości 10 min samochodem od obiektu, oraz Stadion Barradao - 2 km od obiektu.
Fonte da Rampa do Mercado znajduje się 4 km od tego apartamentu.
Obiekt oferuje garderobę i miejsce do pobytu dziennego, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. Apartamento Quarto E Sala Vista Mar Super Localizacao Pituba zapewnia również 1 łazienkę. Dostępne są również ręczniki kąpielowe.
Ten apartament jest wyposażony w aneks kuchenny dla tych, którzy chcą zadbać o siebie. Co więcej, obiekt noclegowy zapewnia gościom dostęp do centrum fitness, co jeszcze bardziej zwiększa ich wrażenia.
- Lotniska
- Lotnisko Luis Eduardo Magalhaes16 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Winda
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Centrum fitness
Usługi
- Obsługa pokojowa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Przebieralnia
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apartamento Quarto E Sala Vista Mar Super Localizacao Pituba obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Quarto E Sala Vista Mar Super Localizacao Pituba wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Apartamento Quarto E Sala Vista Mar Super Localizacao Pituba?
W Apartamento Quarto E Sala Vista Mar Super Localizacao Pituba może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 odwiedzających. - ❓
Czy Apartamento Quarto E Sala Vista Mar Super Localizacao Pituba ma basen?
Apartamento Quarto E Sala Vista Mar Super Localizacao Pituba dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.